Το «παρών» στη Γ.Σ.
- Written by
- Published in Απόλλων Πόντου
- 0 comments
Μέλη της διοίκησης του Απόλλωνα 1926 έδωσαν το «παρών» στη Γενική Συνέλευση του Ερασιτέχνη.
Πραγματοποιήθηκε τη Δευτέρα (12/05) η Γ.Σ. του Ερασιτέχνη Απόλλωνα, στην οποία έδωσαν το «παρών» και μέλη της διοίκησης του Απόλλωνα 1926. Ο Παναγιώτης Χατζηανδρέας αποχώρησε από την προεδρία και συζητήθηκε μεταξύ άλλων το θέμα της διάδοχης κατάστασης. Από εκεί και πέρα, εξελίξεις στην ΠΑΕ δεν υπάρχουν, με τον Αχιλλέα Χαραλαμπίδη να περιμένει έμπρακτη βοήθεια.
Last modified onΤρίτη, 13 Μάιος 2014 15:01