Προτάθηκε ο Σούανης
- Written by
- Published in Ηρακλής
- 0 comments
Στον Ηρακλή προτάθηκε ο Δημήτρης Σουάνης, ενώ στις προπονήσεις του «γηραιού» δοκιμάζεται ο Κολίτσι.
Ο 28χρονος επιθετικός αγωνίσθηκε την περασμένη σεζόν στο Κυπριακό πρωτάθλημα και την ΑΕ Λεμεσού. Επίσης, έχει εμπειρία από Super League, αφού φόρεσε τη φανέλα της Κάνθης, του Πανιωνίου, ενώ έχει αγωνισθεί επίσης σε Ολυμπιακό Βόλου και Πανθρακικό. Με την ομάδα της Κομοτηνής, μάλιστα, πανηγύρισε την άνοδο στην πρώτη κατηγορία.
Στις προπονήσεις ο Κολίτσι
Ο Ανδρέα Κολίτσι συμμετέχει στις προπονήσεις του Ηρακλή. Ο 27χρονος τερματοφύλακας , ο οποίος έχει φορέσει και στο παρελθόν τη φανέλα του «γηραιού», αγωνίσθηκε πέρυσι στην Φλαμουρτάρι, έχοντας 32 συμμετοχές. Έχει παίξει σε Ολυμπιακό Βόλου, Πανσερραϊκό και Οδυσσέα Κορδελιού.
Εάν υπογράψει ο Κολίτσι, τότε ο Χουάντερσον Σίλβα θα αποχωρήσει από τον Ηρακλή με τη μορφή δανεισμού.