Για τέλη Ιουλίου...
- Written by
- Published in Ζάκυνθος
- 0 comments
Άγνωστο πότε θα οριστεί η ΓΣ της Ζακύνθου.
Αν και είχε διαρρεύσει ότι η ΓΣ της Ζακύνθου θα πραγματοποιούνταν το Σάββατο (12/07), κάτι τέτοιο δεν συνέβη. Η συνέλευση αναμένεται να οριστεί για το τέλος του μήνα, όμως μέχρι τότε προέχουν άλλα ζητήματα για τους «κυανέρυθρους», όπως της πρόσληψης προπονητή και της προετοιμασίας. Οι σχετικές ανακοινώσεις αναμένονται μετά το άτυπο συμβούλιο που θα έχει η διοργανώτρια αρχή εντός της προσεχούς εβδομάδας.
Last modified onΚυριακή, 13 Ιούλιος 2014 13:47
Tagged under