Ανακοινώνει Λιούρδη
- Written by
- Published in Παναχαϊκή
- 0 comments
Η Παναχαϊκή αναμένεται να οριστικοποιήσει τη Δευτέρα (14/01) την επιστροφή του Γιάννη Λιούρδη.
Ο 33χρονος τερματοφύλακας βρισκόταν εδώ και αρκετό καιρό στη λίστα του Γιώργου Κούτση και τελικά αποφασίστηκε να είναι αυτός ο αντικαταστάτης του Σπύρου Βρονταρά. Ο Λιούρδης είναι Πατρινός και αγωνιζόταν στην Παναχαϊκή τη σεζόν 2008-09. Φέτος υπερασπιζόταν την εστία του Διαγόρα, ενώ έχει φορέσει τη φανέλα των Πανηλειακού, Εθνικού Αστέρα, Παναιτωλικού και Πλατανιά. Η ανακοίνωση απόκτησής του αναμένεται εντός της ημέρας (14/01).
Last modified onΔευτέρα, 14 Ιανουάριος 2013 10:20
Tagged under