Σφάλμα
  • JUser: :_load: Αδυναμία φόρτωσης χρήστη με Α/Α (ID): 64

Φιλικά δοκιμών στο Ελ Πάσο

Η Καλλιθέα έκλεισε δύο φιλικά παιχνίδια για να δοκιμάσει νεαρούς και ξένους.

Για μεγάλη χαμένη ευκαιρία να κλείσουν τη σεζόν με ένα θετικό αποτέλεσμα έκαναν λόγο οι «κυανόλευκοι» έπειτα από την ήττα (2-1) από την ΑΕΛ. Η Καλλιθέα πάλεψε, αλλά παρότι ισοφάρισε στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων δέχτηκε γκολ στην επόμενη επίθεση και έτσι έκλεισε τη σεζόν με 50 πόντους. Οι προπονήσεις, βέβαια, θα συνεχιστούν για περίπου 10 ημέρες ακόμα.

Την Τετάρτη (29/05) η Καλλιθέα θα υποδεχτεί τον Φωστήρα στο Ελ Πάσο και την Παρασκευή (31/05) τον Αχιλλέα Κάτω Αχαρνών, σε δύο τεστ που γίνονται για να πάρουν χρόνο κάποιοι ποδοσφαιριστές από την ομάδα Νέων και ενδεχομένως ορισμένοι ξένοι που θα έρθουν να δοκιμαστούν.

Last modified onΔευτέρα, 27 Μάιος 2013 19:45