Γκάζια από... ημίχρονο

Στα αποδυτήρια του ΑΟ Τρίκαλα βρέθηκε στο ημίχρονο του αγώνα με τον ΑΟΧ Κισσαμικό ο Θωμάς Γράφας.

[googlead][/googlead]

Το ματς του ΑΟ Τρίκαλα στα Περιβόλια απέναντι στον ΑΟΧ Κισσαμικό παρακολούθησε ο Θωμάς Γράφας. Η θεσσαλική ΠΑΕ ανακοίνωσε την πρόσληψή του μετά το βαρύ 3-0, όμως ο ίδιος είχε δώσει εντολές από το ημίχρονο κιόλας...

Συγκεκριμένα, στην ανάπαυλα ο Γράφας πήγε στα αποδυτήρια των «κυανέρυθρων» και έκανε έντονες παρατηρήσεις για το πλάνο που ακολουθούσε ο ΑΟΤ, ενώ έγινε λόγος για... άναρχο παιχνίδι. Ωστόσο, στο δεύτερο 45λεπτο η ομάδα των Τρικάλων δέχτηκε τρία τέρματα από τους γηπεδούχους.

Ο Γράφας δεν επέστρεψε με την αποστολή ακτοπλοϊκώς, αφού είχε μεταβεί στην Κρήτη αεροπορικώς μαζί με τον μεγαλομέτοχο, Δημήτρη Μπαταγιάννη.

Last modified onΠέμπτη, 08 Φεβρουάριος 2018 23:34