Οι διαιτητές της 31ης αγωνιστικής
- Written by Footballleague News
- Published in ΔΙΟΡΓΑΝΩΤΡΙΑ
- 0 comments
Ο Παπαδόπουλος ορίστηκε να διευθύνει την αναμέτρηση Καλαμάτα - Λεβαδειακός.
Η ΚΕΔ ανακοίνωσε τους ορισμούς των διαιτητών για τα ματς της 31ης αγωνιστικής της Super League 2. Αναλυτικά:
Α' ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 13 Απριλίου
Ολυμπιακός Βόλου - Τρίκαλα (15.00, Νεάπολης)
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Αναστασιάδης (Σερρών)
Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Λάρισας (15.00, Αριδαίας)
Διαιτητής: Σπ. Νικολάου (Αθήνας)
Βοηθοί: Χ. Νικολάου, Τσολακίδης (Αθήνας)
Καβάλα - Ολυμπιακός Β (15.00, «Ανθή Καραγιάννη»)
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζηνάκος (Δράμας), Τσιλίκας (Αιτ/νίας)
Θεσπρωτός - Πανσερραϊκός (15.00, Δημ. Ηγουμενίτσας)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κορωνάς, Χρηστάκος (Πειραιά)
Ξάνθη - ΠΟΤ Ηρακλής (15.00, Ξάνθη Arena)
Διαιτητής: Μπεκιάρης (Καρδίτσας)
Βοηθοί: Δίπλαρης, Βογιατζής (Καρδίτσας)
Πιερικός - Βέροια (15.00, Α' ΔΑΚ Κατερίνης)
Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας)
Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιά), Νιδριώτης (Αθήνας)
Αν. Καρδίτσας - Απόλλων Πόντου (15.00, Δημ. Καρδίτσας)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Νίκζας (Λάρισας), Φαλτάκας (Γρεβενών)
Πέμπτη 14 Απριλίου
Νίκη Βόλου - ΑΕΛ (15.00, Νεάπολης)
Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κόλλιας, Μωυσιάδης (Ηπείρου)
Ρεπό: ΠΑΟΚ Β
Β' ΟΜΙΛΟΣ
Τετάρτη 13 Απριλίου
Αστέρας Βλαχιώτη - ΟΦΙ (14.00, Δημ. Σπάρτης)
Διαιτητής: Τσουκαλάς (Αθήνας)
Βοηθοί: Σταυρόγλου, Ισσά (Αθήνας)
ΑΕΚ Β - Ρόδος (15.00, Σεραφείδειο)
Διαιτητής: Τσιάρας (Καβάλας)
Βοηθοί: Αρμακόλας (Κυκλάδων), Σάββας (Σερρών)
Διαγόρας - Ζάκυνθος (15.00, Δημ. Ρόδου)
Διαιτητής: Ψυχούλας (Βοιωτίας)
Βοηθοί: Μπαλιάκας (Κοζάνης), Δελής (Βοιωτίας)
Καραϊσκάκης Άρτας - Αιγάλεω (15.00, Δημ. Αγίων Αναργύρων)
Διαιτητής: Τσιμεντερίδης (Κοζάνης)
Βοηθοί: Πραχάλης (Κοζάνης), Φίλος (Βοιωτίας)
Παναθηναϊκός Β - Ηρόδοτος (15.00, Ασπροπύργου)
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Παραφέστας, Μάνος (Λάρισας)
Κηφισιά - Επισκοπή (15.00, «Μ. Κρητικόπουλος»)
Διαιτητής: Ματσούκας (Αιτ/νίας)
Βοηθοί: Πριόνας, Κωνστάντιος (Εύβοιας)
Καλαμάτα - Λεβαδειακός (15.30 ΕΡΤ3, Δημ. Παραλίας)
Διαιτητής: Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Μεϊντάνας (Αχαΐας), Φωτόπουλος (Αθήνας)
Εργοτέλης - Καλλιθέα (18.00, Παγκρήτιο)
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)
Ρεπό: Χανιά